Privatumo politika

Privatumo politika

UAB Mazgas įmonei priklausančioje www.mazgas.lt svetainėje yra renkami ir valdomi jūsų asmeniniai duomenys. Mums rūpi Jūsų privatumas ir Jūsų asmens duomenų saugumas, todėl šioje privatumo politikoje paaiškiname, kaip mes tvarkome bei saugome Jūsų asmens duomenis, kokias užtikriname Jūsų teises bei kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis.

Mes užtikriname jūsų asmeninių duomenų saugumą ir konfidencialumą.

Tvarkydami asmens duomenis laikomės Bendrojo duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 (ES) (Toliau – BDAR) bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų.

Privatumo politika yra taikoma, kai Jūs naudojatės mūsų interneto svetaine, kuri pasiekiama adresu https://www.mazgas.lt (toliau – Interneto svetainė), naudojatės Interneto svetainėje pasiekiama dokumentų atsisiuntimo funkcija, domitės mūsų pasiūlymais, susisiekiate su mumis telefonu, kitais el. komunikacijos kanalais ar kreipiatės į mus kitais klausimais.

Jei naudojatės mūsų dokumentų atsisiuntimo funkcija, lankotės Interneto svetainėje, susisiekiate su mumis ar kreipiatės į mus kitais klausimais, mes laikome, kad Jūs perskaitėte ir sutikote su Privatumo politikos sąlygomis ir joje nurodytais Asmens duomenų naudojimo tikslais, būdais bei tvarka.

Asmeniniai duomenys, kuriuos renkame:

Kuomet naršote Interneto svetainėje, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį – naršyklė, IP adresas, laiko juosta ir jūsų įrenginio slapukai. Taip pat renkame statistinius duomenis apie naršymą svetainėje: puslapiai, kuriuose apsilankote, produktai, kuriuos peržiūrite bei kita svetainės naršymo informacija. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“.

Asmeniniai duomenys, kuriuos renkame dokumentų atsisiuntimui:

Kuomet naršote Interneto svetainėje ir norite atsisiųsti produkto specifikacijas ar dokumentus, mes renkame tam tikrą informaciją apie Jus – vardas, pavardė, el. pašto adresas. Šie duomenys yra renkami siekiant išsiaiškinti dokumentų aktualumo statistiką.

Kodėl renkame jūsų duomenis?

Jūsų duomenų saugumas mums yra ypatingai svarbus, dėl to renkame ir valdome tik būtiniausius jūsų asmeninius duomenis, be kurių negalėtume užtikrinti sklandaus svetainės veikimo. Automatiškai renkami duomenys yra naudojami svetainės analitikoje. Tačiau užtikriname, kad statistinėje informacijoje neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės.

Galite apsilankyti mūsų svetainėje, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Tačiau, jeigu norėsite pasinaudoti mūsų svetainės funkcijomis, norėsite gauti mūsų naujienlaiškį arba užpildysite mūsų kontaktinę formą, tuomet taip galite suteikti mums savo asmeninių duomenų: el. pašto adresą, vardą, pavardę. Turite pasirinkimą nesuteikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis kai kuriomis svetainės teikiamomis funkcijomis. Svetainės lankytojai, nežinantys, kokią informaciją privalome rinkti, gali susisiekti su mumis el. paštu info@mazgas.lt.

Jūsų teisės:

Jeigu esate Europos gyventojas, jūs turite įvairių teisių, susijusių su jūsų asmens duomenų apsauga:

  • Teisė būti informuotam.
  • Teisė gauti savo informaciją, kurią mes tvarkome.
  • Teisė taisyti netikslią ar neteisingą informaciją apie jus.
  • Teisė ištrinti visus duomenis apie jus.
  • Teisė apriboti duomenų tvarkymą.
  • Teisė perkelti visus surinktus duomenis apie jus kitam valdytojui.
  • Teisė paprieštarauti asmens duomenų tvarkymui.
  • Teisės, susijusios su automatinių duomenų valdymu.

Jeigu norite daugiau informacijos, susisiekite su mumis pasinaudoję žemiau pateikta kontaktine informacija.

Nuorodos į kitas svetaines:

Mūsų svetainėje gali būti kitų svetainių, kurių mes nevaldome, nuorodos. Pažymime, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių ar trečiųjų šalių asmeninių duomenų rinkimo procesus. Palikus mūsų svetainę, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas.

Duomenų apsauga:

Jūsų asmeninių duomenų apsaugai pasitelkiame aukščiausios kokybės serverius, kuriuos gali pasiekti tik įgalioti asmenys. Mes reguliariai stebime savo sistemas, norėdami nustatyti, ar nėra kokių nors pažeidžiamų vietų ar kibernetinių atakų, kurių metu galėtų nukentėti jūsų asmeniniai duomenys. Nepaisant to, negarantuojame absoliutaus jūsų asmeninių duomenų saugumo.

Duomenų atskleidimas:

Įstatymo numatyta tvarka pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei reikėtų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą atskleisti jūsų asmeninius duomenis.

Kontaktinė informacija:

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie šią privatumo politiką arba apie jūsų asmeninius duomenis, kreipkitės į mus el. paštu info@mazgas.lt.