PERFORMANCE IN LIGHTING teniso apšvietimas BMW a1

PERFORMANCE IN LIGHTING teniso apšvietimas BMW a1

A1 serijos finalai vyks rugpjūčio 12-13 dienomis 1971 m. įrangtame „Todi“ teniso klube. Aikštynas bus apšviestas aukštos raiškos televizijos transliacijai pagal PERFORMANCE IN LIGHTING.

A1 serijos vyrų ir moterų čempionatą vainikuos rugpjūčio 12 ir 13 d. vyksiantys BMW A1 serijos finalai. Geriausios keturios Italijos komandos, dvi vyrų ir dvi moterų, varžosi dėl čempionato apdovanojimo ir Italijos čempiono vardo, surengdamos puikų pasirodymą šios sporto šakos gerbėjams. Tai itin svarbus renginys Italijos tenisui, kuris sukėlė ne tik tenisininkų ir entuziastų antplūdį iš visos šalies teritorijos, bet ir žiniasklaidos.

FIT (Italijos teniso federacija) norėjo suteikti šiam istoriniam teniso klubui puikų apšvietimą, paprašydama „Performance iN Lighting“, oficialaus FIT rėmėjo nuo 2018 m., išspręsti apšvietimo klausimą ir pasirinkti tinkamiausius produktus techninėms charakteristikoms ir pasirodymams. Paskutinėms rungtynėms skirtoje aikštėje sumontuota 12 profesionalių „SQUARE PRO“ projektorių.

Įtraukdamas labai efektyvią pasirinktinę optiką ir pažangiausius šviesos diodus, „SQUARE PRO“ yra ypač konkurencingas sprendimas, siūlantis puikų liuksų / euro santykį ir leidžiantis sutaupyti iki penkiasdešimt procentų energijos (nesvarstant papildomų valdymo sistemų naudojimo). Pagrindinis šios serijos bruožas yra didelis energijos suvartojimo sumažėjimas, taigi ir investicijų išlaidų optimizavimas dėl ilgo tarnavimo laiko, kurį garantuoja tik pirminių prekės ženklų elektrotechnikos komponentai, ir novatoriškas pasyvus šilumos išsklaidymo valdymas.