Akustiniai LUCEPLAN sprendimai

Bendrose erdvėse - darbui, mokymuisi, valgymui, laisvalaikiui – triukšmo tarša,
kurią sukelia nepageidaujami ir blaškantys garsai, gali turėti neigiamos įtakos žmogaus psichologinei savijautai.
Apšvietimo sąlygos taip pat daro įtaką mūsų nuotaikai ir sveikatai, žaisdamos pagrindinį vaidmenį kuriant erdvę, tinkančią įvairiems poreikiams.
Tinkamas apšvietimas ir geresnė akustinė kontrolė tuo pačiu metu - norint geriau suprasti kalbą ir sumažinti triukšmo sklidimą – leidžia sukurti jaukią aplinką, prisidedančią prie gerovės gerinimo ir produktyvumo.

 

„TRYS VIENAME” sprendimai
(šviesa + akustika + dizainas)

Luceplan turi didelę patirtį kuriant „viskas viename“ sprendimus, kurie apjungia aukšto lygio apšvietimo techninius sprendimus ir garsą sugeriantį veikimą. Serijos produktai yra tikros architektūrinės dalys, galinčios apibrėžti ir individualizuoti bet kokį kontekstą. Apšvietimo sistemos, derinančios dekoro ir akustinio komforto sprendimus viešosiose ir privačiose vietose - kūrybiškai artėjančios prie aukščiausių rezultatų, kad dizaino grožis atitiktų šviesos kokybę: pagal individualų užsakymą sukurtas apšvietimas, išpildantis erdvę ir pritaikantis ją, puikiai derinant technologijas ir dizainą.

 

„DIADE"

Pertvara arba lubos, kurios stebėtinai tampa šviesa - griežtas linijinis naujo pakabinamo šviestuvo „Diade“ dizainas. Po „Silenzio“ sėkmės dizainerė Monica Armani tęsia tyrimus apie naujus techninius apšvietimo sprendimus, kurie taip pat siūlo aukštą garso sugerties lygį. Linijinis LED šviestuvas darbo vietai; modulinė architektūros ypatybė, galinti apibrėžti erdvę ir suasmeninti kontekstą. Dvi šviestuvo „sparnų“ plokštes galima pastatyti vertikaliai arba horizontaliai, sukuriant pertvarą arba didelį lubų elementą. Plokštės, termiškai suformuotos su garsą sugeriančia danga, yra suformuotos ir pažymėtos linijomis, turinčiomis vienu metu dekoratyvinį ir struktūrinį vaidmenį. „Diade” šviestuvo LED lemputė gali būti tiesioginės šviesos (vertikalus įrengimas) arba net tiesioginės / netiesioginės (horizontalus montavimas). 

 

„FAREL"

Luceplan kataloge „Farelis" pristato ikonišką kupolo konstrukciją - neutrali geometrinė forma su garsą sugeriančia termiškai suformuota medžiaga, turinčia išorinį audinio apmušimą. Šviestuvą galima pritaikyti individualiai renkantis iš plataus gaubto spalvų pasirinkimo - šalti, šilti ir neutralūs tonai išorei, derinami su tamsiais ar blyškiais atspalviais vidui.

 

 

„PETALE"

„Pétale” galima būtų apibūdinti kaip grakščiai pakabintą žiedlapį, skleidžiantį minkštą, lygią baltą šviesą. Nepaprastas šio objekto, turinčio organinę formą, bruožas yra tai, kaip jis sugeria garsą. Šviestuvo korpusas, padengtas baltu audiniu, yra pagamintas su garsą sugeriančia plokšte. Šviesos šaltinį dengiantis kupolas yra iš polikarbonato. Nors šviestuvas idealiai tinka naudoti „lengvų žiedlapių“ kompozicijai didelėse erdvėse, skirtose svetingumui ir bendravimui, „Pétale” taip pat puikiai atlieka savo „solisto“ funkcijas bet kurioje gyvenamoje vietoje.

 

„SILENZIO"

Dizainerės Monica Armani kurta „Silenzio“ apšvietimo sistema sujungia baldų apstatymo sprendimus su dideliu garsą sugeriančiu veikimu viešosioms ir privačioms erdvėms pasitelkiant audinių grožį ir išskirtinės šviesos kokybę: apšvietimo sistema puošia ir suasmenina erdves, puikiai išreiškia technologijų ir dizaino sąveiką.

 

„TRYPTA"

„Trypta“ yra pakabinamų šviestuvų sistema, siūlanti įvairių matmenų ir spalvų akustinių savybių ir apšvietimo efektyvumo derinį. Cilindriniame aliuminio korpuse yra įrengti du LED šaltiniai, tiekiantys tiesioginę ir netiesioginę išsklaidytą šviesą. Trys angos palei žibinto korpusą leidžia sujungti tris akustines plokštes, išdėstytas 120 ° kampu. Plokščių šerdis pagaminta iš aukštos kokybės garso izoliacinės medžiagos, padengtos elegantišku, skirtingų spalvų audiniu.

Šviestuvo korpusas yra dviejų ilgių, o plokštės yra įvairių dydžių, leidžiančios sukurti įvairias konfigūracijas - plokščias, pakreiptas ir mišrias – derinant plokštes skirtingais matmenimis ir padėtimis.

 

 

Platesnį aprašą galite atsisiųsti čia:

https://drive.google.com/file/d/1j7Msn3gL52RXnom0rYgJvc0M9WlU65pR/view?usp=sharing